Kolektory słoneczne

Solarset DUAL

System solarny Solarset DUAL - składający się z centrali solarnej Solarlux i próżniowego/ych kolektora/ów słonecznego/ych Solarglas - należy do najnowszej generacji urządzeń grzewczych wykorzystujących w sposób naturalny i ekologiczny darmową energię słoneczną.

Próżniowe kolektory słoneczny Solarglas przeszły kompletną procedurę badań technicznych i certyfikacji w niezależnych niemieckich i szwajcarskich ośrodkach badawczych.
Uzyskany certyfikat wydajności oraz certyfikat Solar Keymark potwierdzają wysoką jakość i efektywność tych kolektorów.

System Solarset DUAL można wykorzystać praktycznie w każdym obiekcie, gdzie zachodzi potrzeba przygotowania ciepłej wody. System Solarset DUAL szczególnie przydaje się tam, gdzie chcemy korzystać z wysokiego komfortu ciepłej wody i jednocześnie chcemy ograniczyć koszty energii (domy jedno- i wielorodzinne, przedszkola, restauracje itp.). Jako górne źródło ciepła można wykorzystać dowolny kocioł gazowy, olejowy lub na paliwo stałe marki Ulrich lub dowolnego innego producenta.

System Solarset DUAL wykonany jest w oparciu o zaawansowane technologie i materiały, dlatego uzyskuje bardzo wysoką sprawność pochłaniania energii słonecznej - powyżej 95%. Zastosowanie systemu Solarset DUAL pozwala radykalnie ograniczyć zużycie energii na potrzeby przygotowania ciepłej wody. Dzięki temu nakłady poniesione na jego zakup mogą się zwrócić w ciągu 3-6 lat (w zależności od zużycia ciepłej wody, warunków nasłonecznienia i stosowanego tradycyjnego paliwa do tzw. górnego źródła ciepła, czyli kotła).

Systemy solarne Solarset DUAL są oferowane w zakresie wielkości: SD220, SD300 i SD400.

Jest możliwość wyboru zestawu solarnego z kolektorami o zróżnicowanej liczbie rur solarnych od 24 aż do 54:

Systemy solarne Solarset DUAL to komplet urządzeń z których każde jest wyprodukowane wg ultranowoczesnych technologii i sprawdzone elementy:

W skład systemu solarnego Solarset DUAL wchodzi komplet elementów niezbędnych do zainstalowania i uruchomienia systemu. Dzięki temu system solarny Solarset DUAL to łatwość i szybkość montażu. Nie można się pomylić!

Dzięki centrali solarnej Solarlux DUAL nie trzeba martwić się o montaż drobnych elementów (pompa, zawory, regulator, itp.). Wszystko jest zmontowane w jednym urządzeniu, wyregulowane i gotowe do uruchomienia.

Centrala Solarlux DUAL jest wyposażona w pełną elektronikę sterującą. W centrali znajduje się główny moduł cyfrowego nadzoru nad zestawem. Wraz z centralą standardowo dostarczane są bardzo bogate elementy dodatkowe np. grupa hydrauliczna pompowa, bezpieczeństwa, regulacji, eksploatacji i inne.

Solarset DUAL SELEKT

Zestawy solarne z laserowymi* kolektorami płaskimi.
System solarny Solarset DUAL SELEKT - składający się z centrali solarnej Solarlux DUAL i płaskich, laserowych* kolektorów słonecznych Selektlaser - należy do najnowszej generacji urządzeń grzewczych wykorzystujących w sposób naturalny i ekologiczny darmową energię słoneczną.

System Solarset DUAL SELEKT to wysokiej klasy wyposażenie:

Zestaw solarny Solarset DUAL SELEKT można wykorzystać praktycznie w każdym obiekcie, gdzie zachodzi potrzeba przygotowania ciepłej wody. System Solarset DUAL SELEKT szczególnie przydaje się tam, gdzie chcemy korzystać z wysokiego komfortu ciepłej wody i jednocześnie chcemy ograniczyć koszty energii (domy jedno- i wielorodzinne, przedszkola, restauracje itp.). Jako górne źródło ciepła można wykorzystać dowolny kocioł gazowy, olejowy lub na paliwo stałe marki Ulrich lub dowolnego innego producenta.

Zastosowanie systemu Solarset DUAL SELEKT pozwala radykalnie ograniczyć zużycie energii na potrzeby przygotowania ciepłej wody. Dzięki temu nakłady poniesione na jego zakup mogą się zwrócić w ciągu 3-6 lat (w zależności od zużycia ciepłej wody, warunków nasłonecznienia i stosowanego tradycyjnego paliwa do tzw. górnego źródła ciepła, czyli kotła).

Systemy solarne Solarset DUAL SELEKT są oferowane w zakresie wielkości: SDS 220, SDS 300 i SDS 400.

Jest możliwość wyboru zestawu solarnego z różną liczbą kolektorów, od 2 do 4:

Kolektor płaski Selektlaser

Wyjątkowa trwałość:

Duża wydajność:

Ponad 300 punktów Serwisu Niezależnego- pierwsze uruchomienie przez fachowy Serwis Niezależny GRATIS

Niezwykła trwałość i wydajność potwierdzona certyfikatami uzyskanymi w Niemczech.

solary

Urlich